Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola

Sasniegumi

2018./2019. m.g.

Klase

Skolēna vārds, uzvārds

Konkursa/olimpiādes/sacensību nosaukums

Iegūtā vieta

Skolotāja (-s) vārds, uzvārds, (kas māca skolēnu (-s))

3.-4.

Aleksandrs  Jeļisejevs (3.a)

Gļebs Jefimovs (3.b)

Daniils Boseckis (3.b)

Jana Beržukasova (4.a)

Sorens Pusts (4. a)

Iļja Ivanovs (4. a)

Leons Jaunups (4. b)

Iļja Streļcovs (4. b)

Jūrmalas pilsētas skolēnu čempionāts futbolā.

1.

 

11.-12

Vadims Trojanovs (11.a)

Ruslans Petkuns (11.a)

Aliks Vladimirovs (11.a)

Deniss Pupins (12.a)

Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātais turnīrs pludmales volejbolā.

2.

T. Kozlova

4. b

Iļja Streļcovs

Jūrmalas pilsētas bērnu sporta svētkos  “Pirmais solis 2018”. 300 distance ar rezultātu 52,38

1.

J. Azovskis

3.-4.

Beržukasova Jana

Počebita Anastasija

Jurāne Emilija

Ivanovs Iļja

Kuņejs Kirils

Ločs Māris

Martina Butkeviča

Streļcovs Iļja

Deņisova Katrīna

Grunda Vladimirs

Baševs Gļebs

Bušnaja Darja

Rosickis Kirils

Pētersons Ivans

Jūrmalas pilsētas bērnu sporta svētkos  “Pirmais solis 2018”. Pretstafetē.

2.

J. Azovskis

3.-4.

Beržukasova Jana

Počebita Anastasija

Jurāne Emilija

Ivanovs Iļja

Kuņejs Kirils

Ločs Māris

Martina Butkeviča

Streļcovs Iļja

Deņisova Katrīna

Grunda Vladimirs

Baševs Gļebs

Bušnaja Darja

Rosickis Kirils

Pētersons Ivans

Jūrmalas pilsētas bērnu sporta svētkos  “Pirmais solis 2018”. Tāllēkšanā no vietas.

3.

J. Azovskis

5.-6.

Jaunups Emīls

Bartkevičs Dāvids

Bogačovs Timurs

Doņecs Kostas

Ločs Daniels

Musatovs Viktors

Pusts Šandars

Turčins Vjačeslavs

Kuzņecovs Aleksandrs

Ļebedevs Radions

Gavriļuks  Danils

Jūrmalas pilsētas skolēnu čempionāts futbolā 5. – 6. klašu grupā

 

1.

 

 

 

T. Kozlova

10-12

Artjomu Klapovski

Andreju Vasiļenko

Sergeju Romanovu

Artūru Grigorjevu

Aleksandru Žerebcovu

Aliku Vladimirovu

Iļju Šipilovu

Ruslanu Petkunu

Denielu Fodinu

Oļegu Siļčenkovu

Germundu Afanasjevu

Denisu Pupinu

Jūrmalas pilsētas skolēnu čempionāts futbolā 10. – 12. klašu grupā

2.

 

 

 

T. Kozlova

5.

Daniels Ločs

Jūrmalas meistarsacīkstes vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens 2018” C grupā

2.

T. Kozlova

6.

Nikola Akopova

Jūrmalas meistarsacīkstes vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens 2018” C grupā

3.

T. Kozlova

5-12

Aleksandrs Saļmanovs

Alans Žarkovs

Oļegs Giss

Daniels Ločs

Kostas Doņecs

Timurs Bogačovs

Aleksandrs Kuzņecovs

Iļja Rutuls

Karīna Plijeva

Amelija Stebakova

Elvīra Valdmane

Megija Kundra

Nikola Akopova

Poļina Čaplina

Arnolds Rostislavs Atteks

Vlads Azarovs

Aleksejs Vladimirovs

Jegors Gvozdjevs

Maksims Vasiļenko

Andrejs Muratovs

Romāns Vēveris

Vladislava Maksimenko

Andrejs Surgučevs

Sofija Viktorija Krasauska

Edvins Grošs

Mihails Volodjko

Aliks Vladimirovs

Ruslans Petkuns

Vadims Trojanovs

Andrejs Vasiļenko

Artūrs Grigorjevs

Deniels Fodins

Ruslans Krivins

Oļegs Siļčenkovs

Daniels Tomas

Diāna Solovjova

Artjoms Klapovskis

ArtjomsNovikovs

Daniela Rugine

Sergejs Romanovs

Alīna Kodaļeva

Santa Drevinska

Alīna Bikulova

Jeļizaveta Oborovska

Ņikita Novikovs

Jūrmalas meistarsacīkstes vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens 2018” B grupā

1

T. Kozlova

J. Azovskis

Jūrmalas meistarsacīkstes vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens 2018” C grupā

1

T. Kozlova

J. Azovskis

1.-4.

Vjaters Eduards

Vilciens Daniils

Trofimova Angeļina

Belaša Ariana

Jefimovs Gļebs

Ločs Māris

Bušnaja Darja

Veremjova Ruslana

Deņisova Katrīna

Pētersons Ivans

Rodionovs Adrians

Streļcovs Iļja

Jaunups Leons

Beržukasova Jana

Sļadzevska Anastasija

Romanova Anastasija

Semjonova Vanesa

Pusts Šandars

Mirskis Maksims

Valdmane Elvīra

Judina Aleksandra

Jūrmalas skolēnu olimpiādes sacensības stafetēs “Drošie un veiklie”

3.

Jurijs Azovskis

9.-12.

Liāna Rožina

Bioloģijas valsts 41. olimpiāde

3.

S. Indāne

9.-12.

Markuss Graudiņš

Jūrmalas pilsētas Matemātikas olimpiāde 9.-12. klasēm

2.

O. Burņina

1.

Mihails Meskins

Jūrmalas skolēnu skatuves runas mākslas konkurss “Jūras malā”

3.

I. Morozova

7.-9.

Justīne Kalniņa

Jūrmalas skolēnu skatuves runas mākslas konkurss “Jūras malā”

2.

L. Rodika

8.b

Diana Aļeksejeva

Jūrmalas pilsētas Matemātikas olimpiāde 5.-8. klasēm

1.

O. Burņina

7.b

Poļina Puncule

Jūrmalas pilsētas Matemātikas olimpiāde 9.-12. klasēm

3.

O. Burņina

8.-9.

Vlads Azarovs

Dmitrijs Bezručenko

Eduards Bražas

Renē Kepke

Andrejs Surgučevs

Aleksejs Vladimirovs

Andrejs Muratovs

Romāns Vēveris

Maksims Turčins

Arnolds Rostislavs Atteks

Artjoms Lorencis

Daniils Sadovskis

Jūrmalas skolu sacensības volejbolā.

3.

T. Kozlova

5.-6.

Amelija Stebakova (I. vieta pie galda)

Karīna Plijeva

Kostas Doņecs

Gļebs Bernateks

Jūrmalas skolēnu olimpiādes sacensības dambretē (U-14).

2.

T. Kozlova

J. Azovskis

7.-9.

Melānija Milāna Smirniha (I. vieta pie galda)

Jūlija Krečetova

Vlads Azarovs

Vladimirs Serjogins

Jūrmalas skolēnu olimpiādes sacensības dambretē (U-16).

2.

T. Kozlova

J. Azovskis

5.-9.

Melisa Eļmurzajeva

Darja Giņko

Viktorija Golubeva

Jūlija Krečetova

Justīne Kalniņa

Melānija Smirniha

Kristiāna Streļcova

Ksenija Sverbilova

Aleksandra Jubeļe

Katrīna Staško

Jūrmalas skolu sacensības volejbolā.

2.

T. Kozlova

9.

Sofija Viļenska

Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32. atklātā olimpiāde

1.

L. Rodika

11.

Liāna Rožina

Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32. atklātā olimpiāde

3.

L. Rodika

12.

Kseņija Uļjanova

Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32. atklātā olimpiāde

3.

T. Šumļajeva

10.-12.

Parentini Frančesko

Vladimirovs Aliks

Obuhovs Viktors

Punculis Mareks

Plociņš Ričards

Graudiņš Markuss

Trojanovs Vadims

Petkuns Ruslans

Pupins Deniss

Jūrmalas skolu sacensības volejbolā

1.

T. Kozlova

4.b

Emīlijai Jurānei

Denisam Šmitam

Jūrmalas 4. atklātā matemātikas olimpiāde 4. klašu skolēniem “Matemātikas stiprinieks”.

2.

L. Borisova

8.b

Justīne Kalniņa

Latviešu biedrību savienības rīkotajā 5. Vislatvijas mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursā "Es runāju latviski".

1.

B. Asmiņa

8.a

Nikolajs Lāma

Jūrmalas pilsētas vizuālās mākslas konkurss "Mana Lieldiena" .

1.

O. Hoļme

5.b

Kerija Liliāna Zīlīte

Jūrmalas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde “Tēli Gundegas Muzikantes ilustrācijās” 5.-12.klašu skolēniem.

atzinība

O. Hoļme

8.a

Andžela Beļkoviča

Jūrmalas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde “Tēli Gundegas Muzikantes ilustrācijās” 5.-12.klašu skolēniem.

3.

O. Hoļme

 

 

                                                                                                                                                                                                                            

 
Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola
Tel./Faks: 67739651 Mob.: 28374899
E-mail: mezmalasvsk@edu.jurmala.lv
Sākuma lapa || Par skolu || Skolēniem || Vecākiem || Pirmsskola || Galerija || Kontakti || E-klase